Brosche
Kirschen, Gold 585, Korallen, Blätter aus Nephrit,18 g, eine Koralle mit RissbildungøG10
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.09.2015 - 18:07
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brosche
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2015 - 18:07 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 09.09. - 16.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Altschlifdiamantsolitär Ring ca. 2 ct S-T/si
- Brillantring zus. ca. 1,30 ct
- Dekorative Deckeldose, deutsch 1. Hälfte 20. Jhdt.,